logo
AKTUALNOŚCI


Fundacja Powiatowe Dzieci - OPP 1% to organizacja, która daje możliwość wspierania nas i naszej działalności. Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali 1% podatku za rok 2016 na Uczniowski Klub Sportowy "Azaria" - razem uzbieraliśmy ponad 4 600 zł ! 🙉😱💸💰

Rozpoczynamy zapisy na nasz obóz taneczny latem ! W tym roku jedziemy również nad morze do Mikoszewa do Ośrodka Wczasowo-Kolonijnego Korona. Zakwaterowanie będzie w hotelu w pokojach 3-5 osobowych z łazienką.

Wracamy do treningów 2 stycznia! :) 

Czas zacząć myśleć o zimie ! Tak jak obiecywaliśmy nasz obóz organizujemy w drugim tygodniu ferii śląskich od 4 do 11 lutego 2018 r. Pobyt w Willi za wodą w Zakopanem ul. Wojdyły 18a

Cieszymy się tak licznym przybyciem na nasz casting! Dziękujemy za udział i gratulujemy osobom, które dostały się do nowej grupy oraz tym, które postanowiłyśmy dopisać do już istniejących grup. 


Rozpoczynamy kolejny sezon 2017/2018 ! Startujemy z treningami od poniedziałku 11 września, rozpiska w zakładce "TRENINGI" już wkrótce. Bardzo prosimy zapoznać się ze wszystkimi zmianami w grupach.
Powered by CuteNews

Sponsorzy


logo logo logo logo logo