logo
NASZE TRENERKI

Natalia Deja

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, ukończyłam specjalizację Trener osobisty. Kocham taniec i fitness, prowadzę związane z nimi zajęcia. Poza tym uczę nowoczesnych form gimnastyki oraz nowoczesnych form wzmacniających, a także zumby lic. B. Wraz z Sandrą Holewą założyłam Uczniowski Klub Sportowy "Azaria", w którym spełniam się jako instruktorka tańca mażoretkowego I i II stopnia, trenerka oraz choreograf. Na Mistrzostwach Polski Mażoretek i Cheerleaderek występuję jako sędzia narodowy. Moje osiągnięcia indywidualne to: Mistrz Polski w kategorii duo/trio pom pom seniorki, I Vice Mistrz Polski Mażoretek w kategorii solo pom pom seniorki oraz I Vice Mistrz Europy w kategorii duo/trio pom pom seniorki.

Sandra Holewa

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, ukończyłam kierunek Wychowanie Fizyczne o specjalizacji Taniec, tancerka i choreograf. Sport ten towarzyszy mi od najmłodszych lat - należałam do zespołów tańca nowoczesnego, współczesnego i hip hop. Aktualnie jestem instruktorką tańca mażoretkowego, trenerką oraz choreografem UKS Azaria, który założyłam wraz z Natalią Deją. Poza tym występuję jako sędzia narodowy na Mistrzostwach Polski Mażoretek i Cheerleaderek. Do moich osobistych osiągnięć należą: Mistrz Polski Mażoretek w kategorii duo/trio pompom, dwukrotnie tytuł I Vice Mistrza Polski w tej samej kategorii oraz I Vice Mistrz Europy Mażoretek. W wolnych chwilach zajmuję się także fitness i jazdą konną.

Eliza Holewa

Jestem absolwentką klasy o profilu policyjnym Zespołu Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich. Pracuję w przedszkolu oraz studiuję na Wydziale Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach na kierunku Pedagogika: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Należę do UKS Azaria od 2009 roku. Obecnie spełniam się jako trenerka grupy Azarusie Baby. Pasjonuję się muzyką. Jestem śmiała, zaradna i wyrozumiała, jednak stawiam wysoko poprzeczkę. Pragnę uczyć moje podopieczne przez zabawę, aby czerpały radość z tańca i chętnie wracały na kolejne zajęcia. Na swoim koncie mam 21 medali zdobytych z Azarią na Mistrzostwach Polski, Europy oraz Świata. W przyszłości pragnę spełniać się w roli nauczyciela.

Wiktoria Romanowska

Jestem uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Piekarach Śląskich na profilu biol-chem. Należę do UKS Azaria od samego początku, czyli od 2009 roku. Do tej pory ukończyłam 2 kursy trenerskie III stopnia. Specjalizuję się w uczeniu baton i pom pom twirlingu, rozpoczynam też działalność jako choreograf. Do moich osiągnięć indywidualnych należą: I Vice Mistrz Polski Mażoretek w kategorii duo/trio baton juniorki oraz I Vice Mistrz Polski Mażoretek w kat. miniformacja pompon seniorki. Jestem osobą otwartą, wymagającą, miłą i zaradną.

Marta Królik

Studiuję na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Aktywność fizyczna i żywienie w zdrowiu publicznym. W zespole jestem już od 2009 roku. Razem z Patrycją Nowak trenuję grupę Azarunie. W przyszłości chciałabym ukończyć kurs trenera personalnego lub zostać dietetykiem. Od zawsze interesowałam się tańcem mażoretkowym i muzyką. Razem z Azarią zdobyłyśmy tytuł Mistrza Europy, I Vice Mistrza Polski w kategorii mini formacja seniorki oraz wiele innych osiągnięć nagradzanych na podium. Jestem osobą komunikatywną, otwartą, miłą i wymagającą. Zdobytą wiedzę chciałabym jak najlepiej przekazać swoim podopiecznym oraz dobrze spełniać się w roli trenera.

Patrycja Nowak

Jestem uczennicą IV LO w Bytomiu. Moje hobby to przede wszystkim taniec. Należę do UKS Azaria od 2009 roku, natomiast od 2015 roku trenuję zespół Azarunie. Ukończyłam szkolenie I stopnia dla instruktorów. Chętnie pomagam innym, jestem przyjazną i komunikatywną osobą. Chcę jak najlepiej przekazać nabyte umiejętności taneczne swoim podopiecznym i wraz z moją grupą zdobywać w przyszłości wyróżnienia oraz miejsca na podium. Zależy mi na tym, żeby zajęcia ze mną były dla każdego nie tylko dobrą lekcją, ale też przyjemnością i świetna zabawą.

Kasia Sowisło

Jestem uczennicą klasy maturalnej w Zespole Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Bytomiu na profilu Technik hotelarstwa. Należę do zespołu Azaria od 2009r. Moją pasją od zawsze był taniec, jestem z nim związana od najmłodszych lat. Aktualnie razem z Laurą Wesołowski szkolę dwie nowo powstałe grupy: Azarusie Baby i Azarusie Junior. Staram się jak najlepiej przekazać im moją wiedzę na temat tańca mażoretkowego. W przyszłości chciałabym studiować hotelarstwo i gastronomię, a w efekcie zostać organizatorem przyjęć okolicznościowych.

Katarzyna Nega

Na co dzień jestem uczennicą Zespołu Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Bytomiu o profilu Technik hotelarstwa. Działam w UKS Azaria od samego początku. Aktualnie jestem instruktorką tańca mażoretkowego I stopnia oraz trenerką zespołu Azarenki. Interesuję się tańcem, muzyką i podróżowaniem. Jestem osobą otwartą, kreatywną i pełną energii. W przyszłości chciałabym kształcić się na kierunkach turystycznych oraz spełniać się w roli trenera.

Monika Zalewska

Jestem uczennicą Zespołu Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich, należę do klasy o profilu Technik obsługi turystycznej. W UKS Azaria trenuję już od 2009 roku. Interesuję się tańcem, muzyką oraz psychologią. Bardzo lubię wspierać i motywować nasze młodsze koleżanki. Moim indywidualnym sukcesem jest I Vice Mistrz Polski w kategorii solo pom pom juniorki oraz II Vice Mistrz Polski w kategorii solo pompom seniorki.

Sponsorzy


logo logo logo logo logo